Зв'язатися з нами

3D візуалізація

3D візуалізація, це простий і швидкий спосіб переглядати в режимі реального часу зовнішній вигляд вашого продукту.
Віртуальне зображення всього асортименту вашої продукції завжди буде відповідати останнім змінам графічного оформлення.
Ви досягнете більшого успіху при випуску нових продуктів, так як зможете заздалегідь побачити, як ваша торгова марка буде виглядати в магазині поруч з конкуруючими продуктами.

Життя неодноразово підтвердила обґрунтованість популярного вислову «краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Даний принцип особливо справедливий, коли мова заходить про такий інструмент багатофункціонального призначення, як 3D візуалізація. Професіонали та аматори давно оцінили по достоїнству її широкі можливості і переваги використання в найрізноманітніших цілях. Отже, що ж це таке?

ЩО ТАКЕ 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

3D візуалізація є об’ємне тривимірне зображення об’єкта в заданих умовах. Відмінною особливістю є виключно висока реалістичність картинки, практично не отличимая від фотографічної. Використання тривимірної графіки і складних світлових спецефектів створює у глядача ілюзію безпосередньої присутності.

Сьогодні багато профільні бюро пропонують широкий ряд послуг по 3D візуалізації об’єктів під різні потреби замовника. У їх числі – використання фото- і відеозображення в рекламних цілях, уявлення об’єкта на презентаціях і профільних виставках, додатковий етап виробничого процесу і переговорів із замовником.

«Mila Design», що має багаторічний досвід подібної діяльності, буде рада втілити в тривимірній графіці самий складний і цікавий проект з архітектури та дизайну. Фахівці студії мають технічну можливість та професійними навичками для здійснення візуалізації екстер’єрів і інтер’єрів житлових, офісних і промислових будівель будь-якої поверховості, площі і архітектурної складності.

Залежно від цілей, 3D візуалізація ісполненяется в формі: тривимірного графічного зображення з високим ступенем реалістичності; 3D панорами з оглядом в 360 градусів по горизонталі і 180 градусів по вертикалі; 3D-тура (відеоролика), зібраного з кількох тривимірних панорам.

Послуга включає повне виконання всіх етапів візуалізації, в числі яких 3D моделювання об’єкта, текстурування, постановку світла і рендер. Висока деталізація елементів зображення і необмежену кількість ракурсів забезпечать можливість скласти максимально достовірне думку про об’єкт.

Створення 3D-моделей і розміщення їх у віртуальній сцені, де виставляється фон, освітлення і ракурс зйомки. Все, що знаходиться в межах віртуальної сцени, рендерится в красиве статичне зображення, яке використовується як основа для рекламних матеріалів або ілюстрація.

Зовсім просто – ми в «Mila Design» створюємо двомірне зображення з 3D-моделі на замовлення.

РОБОТИ В ЦІЙ КАТЕГОРІЇ

[xyz-ips snippet=”Recent-Portfolio-Items-for-Service-3D-visualization-EN”]