Зв'язатися з нами

Дизайн логотипу

Розробка логотипу та фірмового стилю – копітка робота по створенню особи вашого бізнесу. Саме логотип є першим засобом комунікації зі споживачами. Це перше, що бачать ваші клієнти і те, завдяки чому формується перше враження про вашу компанію. У вашій компанії все може бути чудово: і команда, і продукт, і цілі. Але як ви їх досягнете, якщо про вас ніхто не дізнається?

Розробка логотипу – найважливіший і найперший крок до розробки ефектного фірмового стилю і, як наслідок, індивідуального іміджу Вашої компанії. Тому логотип повинен чітко висловлювати основну діяльність компанії, бути привабливим, добре запам’ятовуватися і якісно виділяти Вас серед конкурентів.

Ось чому так важливо мати хорошу айдентику і фірмовий стиль. Це – основа вашого бренду і це – майбутнє вашої компанії. Саме тому, створення логотипу – досить клопіткий процес, який вимагає детального вивчення свіжих тенденцій, діяльності замовника, бренд-стратегій конкурентів і смаку цільової аудиторії.

Незважаючи на безліч факторів ми завжди пропонуємо своїм клієнтам тільки чесну і справедливу вартість за послугу дизайн логотипів.

«Mila Design» зробить для вас логотип на замовлення – нешаблонний, що відображає суть, концепцію і стратегію бізнесу.

ПРАВИЛЬНО РОЗРОБЛЕНИЙ ЛОГОТИП:

 • повинен добре запам’ятовуватися і бути впізнаваним;
 • викликати довіру споживачів;
 • чітко відображати суть діяльності компанії.
 • акже, якісно продумано до дрібниць логотип повинен:
 • нести в собі певний сенс;
 • гармонійно виглядати як і в чорно-білому, так і в кольоровому варіантах при будь-якому розмірі;
 • зберігати свої властивості при різному застосуванні: як і в електронному варіанті, так і будучи нанесеним на різні поверхні.

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ В «MILA DESIGN» ДОПОМОЖЕ БРЕНДАМ:

 • виділитися серед конкурентів – за допомогою ідентифікатора компанія і продукція стануть більш впізнаваними;
 • з першого погляду створювати у цільової аудиторії потрібні асоціації – вас будуть вибирати в якості партнера, якому довіряють;
 • зробити імідж і історію компанії цільними – розробляючи дизайн логотипу, ми відштовхуємося від особливостей бізнесу, наші
 • роботи стають ключовим елементом його корпоративної культури та стилю;
 • підвищити віддачу від маркетингових кампаній в ЗМІ, зовнішній рекламі, на ТБ і в інтернет-середовищі.

Логотипи та фірмовий стиль, створені в «Mila Design», – це не просто красиві зображення, а симбіоз маси прийнятих рішень. У них врахована асоціативність, необхідна лаконічність графічних форм, універсальність і релевантність позиціонуванню бізнесу.

Створення логотипу компанії чи бренду – багатопланова задача, адже потрібно знайти оригінальне зображення назви, відобразити суть бізнесу в графіку, типографике, колористическом вирішенні.

Тому «Mila Design» не працює за шаблоном – якщо ви вирішили замовити логотип у нас, ви отримаєте ексклюзивне рішення для вашого бізнесу під ключ.

Зрештою, саме логотип становить основу фірмового стилю і саме логотип формує перше враження про компанію і може привернути увагу клієнтів і потенційних партнерів.

РОБОТИ В ЦІЙ КАТЕГОРІЇ

[xyz-ips snippet=”Recent-Portfolio-Items-for-Service-Logo-design-EN”]