Зв'язатися з нами

ДИЗАЙН УПАКОВКИ GLAM & GLORY LIGHTENING CREAM

Дизайн упаковки.

  • 1 Етап

Розробка концепції дизайну упаковки

Розробка не менш 3-х варіантів ідеї дизайну упаковки. Робота виробляється у двох послідовних подачах: у першому поданні подають не менше 2-х варіантів, на базі обоснованного письменного опису із зазначенням причин за кожним ділом із запропонованих у першому поданні варіантів є розробка додаткового варіанту дизайну дизайну упаковки (друга інформація). Концепції дизайну упаковки розраховують на базі 2-х SKU від асортиментної матриці. Концепції дизайну упаковки демонструють основні маркетингові комунікатори з потребою: типографіка (підбор шрифтів), квіткове вирішення фірмового простору (визначення квіткових домінантів), стиль та манера виконавчих досліджень (видання / фотографії), можливість адаптації дизайну всередині асортиментної матриці. Робота на даному етапі не пропонує роботу з деталями та елементами, не представляє принципіальними з точки зору концепцій: відмальовані кольори, представлені шрифтові, графічні рішення (у видавництві / фотографії) та ін.

Фіналізація дизайну упаковки

Доработка вибраного варіанту концепції упаковки. Доработка включає в себе коррекцію та розробку основних елементів дизайну: елементи дизайну упаковки, кольори, шрифти.

  • 2 Етап

Адаптація дизайн упаковки

Адаптація пропонує розробити взаємозв’язки принципових рішень: Композиційні та квіткові схеми / Маркетинг упаковки; Розміщення додаткових елементів дизайну з цільовими досягненнями брендів і відмінностей дизайну упаковки конкретної форми з участю його особливостей.

Адаптації під смак / категорію

Робота виробляється з квітковим кодированием, негативною унікальністю і видавництвом, з підбором, ретушею і заміною фотографій з фотостоками або проведенням фотосъемки.

  • 3 Етап

Верстка оригінала макета

Версія та розміщення всіх обов’язкових технічних елементів: текстова інформація, знаки марки, штрихкод, окно даних із підготовлення. Роботи проводяться за різними упаковками, предоставленной Заказчиком.

Запропонувати онлайн дизайн упаковки + етикетки у веб-студії «Міла Дизайн» дуже легко, на панелі натисніть кнопку «Связатися з нами» або у будь-якої сторінки є функція зворотної зв’язку. Я створив для вас унікальний макет, який зможе створити хороше враження і враження. З нами ваша рекламна поліграфія заперечилася на успіх і прибіль.