Зв'язатися з нами

Дизайн реклами та поліграфії

Збільшення продажів товарів, послуг, виведення нового продукту на ринок, інформування про діяльність – всі ці маркетингові задачі ефективно вирішуються за допомогою якісного дизайну поліграфії. Потенційний клієнт отримує барвистий рекламний буклет, каталог, візитку або плакат, оформлення яких викликає у нього приємні емоції.

Розробка дизайну елементів продукції є одним з головних напрямків діяльності «Mila Design». Наш досвід роботи допомагає нам у створенні якісних дизайн-проектів. Ми прикладають багато зусиль, щоб будь-яке замовлення в результаті вийшов яскравим і унікальним.

Наші дизайнери знають, як розробляти дизайн друкованої продукції правильно. Ми завжди раді новим замовникам і непростим завданням, працює на результат і досягає поставлених цілей. Якщо ви замовите розробку дизайну в «Mila Design» – ви отримуєте якісну рекламну продукцію своєчасно, в узгоджений термін.

ДИЗАЙН ДРУКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Друкована продукція – це один з найбільш ефективних способів впливу на потенційних споживачів, вона є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, незалежно від виду діяльності.

Якість дизайну друкованої реклами визначається не тільки приємним зовнішнім виглядом, але і його функціональністю. Це не просто красива картинка, це образ, який несе інформацію про конкретний продукт і про компанії в цілому.

До носіїв друкованої реклами відносять: плакат, каталог, листівку, буклет, брошуру, афішу, флаєр, візитні картки, листівки, папки, календарі та ін.

Дуже часто виходить так, що дизайн рекламних матеріалів розробляються розрізнено і хаотично, не маючи загальної концепції: дизайн візиток розроблений в одному стилі, каталог продукції має свій дизайн, а упаковка продукції свій. Це призводить до того, що корпоративна поліграфія не працює як загальний комплекс, не завжди пізнавана і часто її дизайн не має прямої асоціації з брендом, який вона повинна рекламувати. Все це призводить до того, що витрати на поліграфію стають марними. А компанія, чиї рекламні носії працюють неефективно, не тільки витрачає рекламний бюджет даремно, але і втрачає прибуток. Саме тому так важливо при розробці поліграфічної продукції звертатися до професіоналів, які зможуть розробити комплекс ефективних рекламних матеріалів.

Наші дизайнери готові проконсультувати вас з усіх питань дизайну друкованої продукції. Без хорошого макета поліграфія марна. Якісний дизайн друкованої продукції – це високі продажі і авторитетність фірми.

ДИЗАЙН ПОЛІГРАФІЇ

Дизайн поліграфії – це обличчя компанії, і поряд з розробкою фірмового стилю та розробкою логотипу вважається важливою ланкою, яке становить успіх просування. Буклети та бланки, конверти і листівки, що розповідають про компанії – все це, так чи інакше, грає важливу роль, як у створенні іміджу, так і в позиціонуванні бізнесу. Ось чому послугами дизайнерів поліграфічної продукції зараз користуються практично всі, адже грамотно розроблений дизайн поліграфії здатний вивести на новий рівень рекламні компанії.

Розгорнута інформація, подана на буклеті або листівці з грамотним дизайном, збільшує продажі, привертає увагу клієнта, потрапляючи в руки, дає можливість уважно вивчити інформацію, кілька разів перечитати і скористатися контактними даними. Пусковий механізм в цьому ланцюжку – естетична привабливість дизайну друкованої продукції.

Замовляйте дизайн поліграфії в «Mila Design», і ми створимо для вас унікальний макет, який буде сприяти гарному враженню і сприйняття інформації клієнтом. З нами ваша рекламна поліграфія приречена на успіх і прибуток.

РОБОТИ В ЦІЙ КАТЕГОРІЇ

[xyz-ips snippet=”Recent-Portfolio-Items-for-Service-Design-of-advertising-and-printing-EN”]