Зв'язатися з нами

Дизайн упаковки та етикетки

Кожен виробник знає, що успішні продажі залежать від дизайну етикетки і упаковки. Яскраві, що привертають увагу етикетки є ефективним інструментом у просуванні товару. Хороший дизайн допомагає покупцеві зробити певний вибір.

Розробка дизайну етикеток і упаковки в «Mila Design» означає якість. Адже ми приділяємо цьому багато часу і уваги.

ДИЗАЙН ЕТИКЕТОК

Серед великого асортименту товару, споживач, зазвичай швидко приймає рішення про покупку. Підштовхнути покупця вибрати той чи інший товар – це основне завдання етикетки і упаковки.

Розробку дизайну етикетки можна довірити тільки професіоналам, які знають не тільки всі тонкощі друкарської справи, але і психологію людей. Досвідчені дизайнери «Mila Design» візьмуть до уваги всі особливості товару і то, як упаковку і наклейку сприймуть споживачі. Не випадково, якщо зменшуються продажу, в першу чергу, розробляється новий дизайн етикетки. При грамотному дизайні, продажу, як правило, збільшуються. Етикетки, крім естетичної привабливості, повинні захищати продукцію від підробок.

Для «Mila Design» не важливий формат, розмір або вид упаковки. Головне, це те, як дизайн етикетки впливає на його продаж і успіх на ринку. А успіх наших клієнтів – наш успіх.

Ціна на дизайн є індивідуальною для кожного окремого замовлення. На ціну впливає кількість наданої замовником інформації, його побажань, обсягу графічних і підготовчих робіт, розміру упаковки, її призначення. Незважаючи на безліч факторів ми завжди пропонуємо своїм клієнтам тільки чесну і справедливу вартість за послугу дизайн упаковки або дизайн етикетки.

Дизайн «Mila Design» – це перевага, дизайн «Mila Design» – це ваше якість.

Стильний, яскравий дизайн створить перешкоди для підробки. А, використання додаткових способів обробки, призводять до того, що фальсифікаторам, стає невигідно і складно підроблювати наклейку або упаковку. Всі ці заходи допомагають зберегти імідж компанії.

Якщо ви хочете провести сезонну рекламну акцію, не поспішайте витрачати маркетинговий бюджет на розміщення зовнішньої реклами. Можливо, буде достатньо замовити дизайн упаковки для товару з невеликими сезонними змінами, що містять інформацію про акцію. Щоб заощадити рекламний бюджет можна замовити дизайн етикетки або навіть наклейки на етикетку, вкласти в неї інформаційну книжечку. Дизайн і друк картонної упаковки або сезонний дизайн термоусадочної етикетки замінять і каталог, і листівку, і зовнішню рекламу.

ДИЗАЙН упаковок

До створення дизайну упаковки пред’являються не менші вимоги. Упаковка може виконувати різні функції, наприклад, вона може служити прикрасою або бути обгорткою, а також використовуватися в будь-яких інших цілях. Тому і дизайн упаковки, буде залежати від функцій, які вона виконує.

Розробка дизайну упаковки має схожість з розробкою дизайну наклейки. Вона також виділена в окрему поліграфічну область. Це пов’язано зі специфічними особливостями використовуваних фарб. Щоб врахувати всі ці особливості необхідно спеціальне програмне забезпечення.

Упаковка – це один з найцікавіших і складних видів поліграфії. Дизайн упаковки відіграє не тільки практичну роль в реалізації товару, це в першу чергу «одяг», за якою люди зустрічають товар і формують свою думку і своє перше враження. Навіть якщо у вас буде самий унікальний і якісний товар в світі, він буде терпіти крах, в спробі вийти в лідери продажів без відповідної упаковки.

Упаковка має важливими для споживача даними – назва товару, виробник, дата виготовлення, термін придатності та іншою важливою інформацією. Дизайн упаковки повинен відповідати обраному цінового сегменту ринку і очікуванням цільової аудиторії. Важливо, щоб вона підвищувала конкурентоспроможність продукту і мала графічну індивідуальність.

Етикетка та упаковка повинні стати рекламою товару, тоді це дозволить скоротити фінансові інвестиції на рекламні компанії.

РОБОТИ В ЦІЙ КАТЕГОРІЇ

[xyz-ips snippet=”Recent-Portfolio-Items-for-Service-Packaging-and-label-design-EN”]