Зв'язатися з нами

Ілюстрація, як це робимо

Як малювалася ілюстрація

Основні етапи створення ілюстрації: від малюнка олівцем до повноцінної роботи в Adobe Illustrator

1. Малюнок олівцем

Приступимо. У вас є ідея. Наприклад візьму свою ідею, я малювала її для замовника який хотів побачити себе в своєму улюбленому мульт серіалі і його заради їли зробили йому замовлення на сайті Mila Design https://miladesign.com.ua/. Хлопчик вшити з головними героями вистрибують з порталу який переміщує. В голові з’являється композиція і я починаю малювати. Я малюю по фотографії олівцем тільки хлопчика стилізуючи його під героїв мультика Рік і Морті.

2. Переклад Illustrator

Тепер я отриманого персонажа фотографую на телефон і перекидають на комп’ютер.
У ілюстратора створюю новий проект і перекидають туди фотографію. Знижую яскравість фотографій і за допомогою пера (Pen tool) починаю отрісововивать.
Після обведення я починаю вирівнювати композицію і поправляти елементи.

3. Отрісовка сцени з мультика

Отрісовиваємих сценку з мультика.
Після того як я отрисовать сцену я з’єдную персонажа і сценку разом редагуючи під розмір щоб все було органічно.

4. Етап роботи з кольором

Коли технічна частина виконана, додаю колір. Всі кольори копіюю з мультфільму за допомогою інструменту піпетка.

Замовлення книжкової ілюстрації, зі створенням нового персонажа по фотографії

Хочете зробити одному нетривіальний подарунок? Замовте у художника ілюстрацію намалювати до його улюблену книгу.

Уявіть захват і здивування, якщо в одному з персонажів він впізнає себе. Це набагато крутіше, ніж просто портрет, написаний по фотографії. Малюючи ілюстрацію до книги, художник може надати портретну схожість з вашим приятелем будь-якого з героїв твору, а може ввести його в мізансцену, як стороннього спостерігача.

Такий подарунок запам’ятається надовго, а ви продемонструєте своєму другові що добре його знаєте і вважаєте його інтелектуалом.

Дуже цікавий подібний подарунок для дітей. Дитячі книжки неможливо уявити без картинок. Нові ілюстрації вже відомих казок і історій, зроблять їх набагато цікавіше. Як відреагують діти, побачивши себе в книзі або на зображенні до неї? Навіть ті, хто не хоче і лінується читати, обов’язково вирішать дізнатися, що в книжці написано про них.

Або ось, як на цій ілюстрації можна зробити дитини героєм улюбленого мультфільму. Для впровадження нового героя в мультсеріал, знадобилася лише фотографія для ілюстрації.

На її основі було створено абсолютно новий герой серіалу, виключно схожий на свій прототип.

Художник промалював характерні риси нового героя, які притаманні і оригіналу на фото. Ті, хто побачить цю картинку, навряд чи засумніваються в тому, що в мультику дійсно був цей персонаж.

Векторна графіка

Ілюстрації виконуються із застосуванням векторної графіки. Завдяки цьому, ви можете масштабувати картинку, не шкодячи її якості. У них зазвичай яскраві насичені кольори і чіткі лінії. Подібні ілюстрації можна розміщувати на декоративних панно, футболках, гуртках, телефонних чохлах і ін.