Зв'язатися з нами

Дизайн упаковки Glam & Glory Skin Lightening Cream

Дизайн упаковки та етикетки

  • 1 етап

Розробка концепції дизайну упаковки

Розробка не менше 3-х варіантів концепцій дизайну упаковки. Робота проводиться в дві послідовні подачі: в першій подачі надаються не менше 2-х варіантів, на базі обгрунтованого письмової відмови із зазначенням причин по кожному із запропонованих в першій подачі варіантів здійснюється розробка додаткового варіанту концепції дизайну упаковки (друга подача). Концепції дизайну упаковки розробляються на базі 2-х SKU з асортиментної матриці. Концепції дизайну упаковки демонструють основні маркетингові комунікатори зі споживачем: типографіка (підбір шрифтів), колірне рішення фірмового простору (визначення колірних домінант), стиль і манера виконання (ілюстрації / фотографії), можливість адаптації дизайну всередині асортиментної матриці. Робота на даному етапі не передбачає роботу з деталями і елементами, які не є принциповими з точки зору концепції: відтінків кольору, запропонованих шрифтових, графічних рішень (ілюстрацій / фотографій) і т.д.

Фіналізація дизайну упаковки

Доопрацювання вибраного варіанту концепції упаковки. Доопрацювання включає корекцію і опрацювання основних елементів дизайну: елементи дизайну упаковки, кольору, шрифти.

  • 2 Етап

Адаптація дизайну упаковки

Адаптація передбачає розробку щодо принципових рішень: Композиційні та колірні схеми / маркери упаковки; Розміщення додаткових елементів дизайну з метою досягнення серійності бренду і диференціації дизайну упаковки конкретної формату з урахуванням його особливостей.

Адаптації під смак / категорію

Робота проводиться з колірним кодуванням, отрисовкой унікальних ілюстрацій, з підбором, ретушшю і заміною фотозображень з фотостоков або проведення фотозйомки.

  • 3 Етап

Верстка оригінал макета

Верстка і розміщення всіх обов’язкових технічних елементів: текстова інформація, знаки маркування, штрихкод, вікно дата виготовлення. Роботи проводяться по розгортці упаковки, наданої Замовником.

Підготовка до друку макетів упаковки

Підготовка зверстаного і узгодженого Замовником оригінал макета до друку з урахуванням технологічних вимог до типу і способу друку.

Дизайн упаковки та етикетки

Оставить отзыв
Закрыть

Вы можете оставить отзыв или задать вопрос

Используйте данную форму для того, чтобы оставить отзыв о работе или задать вопрос.

Все комментарии, не касающиеся данной работы, будут удалены!

Комментарий будет выведен только после предварительной проверки нашими сотрудниками.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.