Зв'язатися з нами

Разработка банерів для сайту

Навіщо Вам потрібен банер на Ваш сайт?
Банер – популярний вид реклами в інтернеті, банери за допомогою посилань подають відвідувачів на рекламовані сторінки. Професійний дизайн банерів – Вам зроблять макет в веб дизайн студії “Mila Design”, ефектний банер. “WOW” ефект для Вашого споживача, результат якого видно відразу. Ми підберемо оригінальну концепцію банера, в кожному конкретному випадку точно знають, потрібно зробити його статичним або динамічним, знаходять оптимальні колірні рішення.

Вам потрібен банер? Зв’яжіться з нами. Наші дизайнери створять для вас чудові банери, які будуть захоплювати увагу користувачів і спонукати їх здійснювати цільове дію.

Банерами називають зображення, що розміщуються на інтернет-сайтах з метою реклами товарів, послуг або бренду. Такі статичні або динамічні зображення привертають увагу користувачів, посил – відвідування сторінки з інформацією про продукт. Підвищення трафіку на сайт рекламованого продукту банери забезпечують шляхом впровадження посилання. У зв’язку з високою ефективністю їх роботи розробка дизайну банерів є важливим етапом практично будь-якої рекламної інтернет кампанії.

Банер – це ще і відмінний додатковий заробіток. Просто помістіть банер, який належить іншому власнику, на своєму майданчику і отримуйте за це гроші. Такий вид реклами буде доступний не тільки великим компаніям, але і приватним підприємцям.
Вона в рази дешевше, ніж реклама на телебаченні або виготовлення друкованої продукції.