Зв'язатися з нами

Тенденції графічного дизайну 2020

Розробка айдентики, дизайн упаковки та етикетки, 3Д візуаізація, дизайн логотипу, фірмового стилю, брендбук, дизайн реклами і поліграфії.

В якому напрямку буде рухатися графічний дизайн в 2020 році? Які тренди дизайну будуть розвиватися?

Тренди 2020: графічний дизайн з масштабними шрифтами, незвичайні рішення і новизна.

Ефектна типографіка. У 2020 році актуальні сміливі і широкі накреслення, читабельні абсолютно для будь-яких очей. Увага приділяється не тільки масштабністю шрифтів, але і незвичайним рішенням і новизні. Просто, лаконічно але в той же час грандіозно! Нерозбірливі дрібні композиції це антітренд нинішнього року. У цьому році ви зможете з легкістю здалеку прочитати тексти плакатів, рекламних оголошень, етикеток або веб- сайтів.

Змішання двох напрямків. Комбінація фото і ілюстрації. Цей тренд, в цьому році набирає велику популярність в соціальних мережах.

Яскраві градієнти ще в моді. Градієнт кольору допомагає залишатися в одній колірній палітрі, при цьому виглядаючи зі смаком. Набирають популярність неонові і флуоресцентні відтінки з минулих тенденцій, не забуваємо що і мода циклічна. Як на контрасті – набирають популярність нюдовие кольору, такі як Tranquil Dawn або Neo-Mint. Поєднання незвичних кольорів з природними – це ідеальне поєднання 2020.

Мінімалізм для чіткості і структури. У 2020 році теж без мінімалізму ніяк. Мінімалізм надає витонченості дизайну. Логотипи, емблеми, інші елементи повинні бути читабельними і впізнаваними на маленьких екранах і етикетках з першого погляду. У 2020 в тренді об’єднувати мінімалізм з асиметрією і яскравими градієнтами. Конкретика накреслень, нічого зайвого – на першому місці.

Веб студія дизайну «Mila Design» – інноваційні рішення для вашого бізнесу. Дизайн етикетки, упаковки, розробка логотипу та створення фірмового стилю.